Відбулися поєдинки чемпіонату Миколаївської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд

Дата: 06.11.2023 09:13

4 листопада відбулися поєдинки чемпіонату Миколаївської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд (U-11) та (U-15) між командами «Сокіл» Врадіївська ДЮСШ та Арбузинська ДЮСШ.

Команда «Сокіл» (U-11) по при те що програвала з рахунком 0:2, і в підсумку зіграла 2:2 все таки втратила, ніж здобула. На відміну від минулого поєдинку коли також пропустили , цього разу моментів було вдосталь. Пропустивши, наші хлопці проте не зламалися. Завдяки результативним ударам Олександра Парсенюка та Владислава Литвинця було зафіксовано підсумковий нічійний результат.

Команда «Сокіл» (U-15) як і личить господарям поля з перших хвилин захопила ініціативу, почала створювати моменти і доволі швидко відзначилася. Вихід віч –на-віч реалізував нападник команди Іван Шліхар. Надійну впевнену та технічну гру в захисті демонстрував Костянтин Якименко, хоча суперники ще в першому таймі двічі влучали в перекладену, проте моменти були контрольованими. Не реалізувавши декілька гарних моментів, все таки до перерви рахунок було подвоєно. Спраглий до гри та голів Остап Аланджій відзначився результативним ударом. У другому таймі Остап оформив на свій рахунок дубль. В підсумку 3 : 2 переможний, безпрограшний шлях до фіналу триває.