Державна служба зайнятості реалізовує експериментальний проєкт щодо організації професійного навчання для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Дата: 16.11.2023 16:03

Фото без описуНаразі запрацював механізм підтримки конкурентоспроможності учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни шляхом їх професійного навчання, яке здійснюється в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.

Закликаємо подавати заявки на навчання онлайн та звертатися особисто до найближчого центру зайнятості.

Таке навчання здійснюється шляхом первинної підготовки за професією, також є можливість опанувати іншу професію (перепідготовка) або підвищити кваліфікацію за професією, яку вже має особа.

Навчання може здійснюватися як за очною (денною або вечірньою), так і дистанційною та дуальною формами. Строк навчання – до 6 місяців.

Учасники бойових дій або осіб з інвалідністю внаслідок війни для проходження навчання мають:

- обрати професію, програму з переліку ліцензованих професій та

освітніх програм;

- визначити заклад професійної освіти Державної служби

зайнятості;

- подати заяву до центру зайнятості заяву особисто або заповнити

онлайн-заяву за посиланням.

Служба зайнятості здійснює відшкодування витрат на проїзд до місця навчання та у зворотному напрямку, а також забезпечує місцем проживання на час навчання.

За докладнішою інформацією звертайтесь до Врадіївського відідлу Первомайської філії Миколаївського ОЦЗ або підрозділу служби зайнятості, який найбільш зручний для відвідування.