Державна служба зайнятості реалізовує експериментальний проєкт щодо організації професійного навчання для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.
Наразі запрацював механізм підтримки конкурентоспроможності учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни шляхом їх професійного навчання, яке здійснюється в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.
Закликаємо подавати заявки на навчання онлайн та звертатися особисто до найближчого центру зайнятості.
Таке навчання здійснюється шляхом первинної підготовки за професією, також є можливість опанувати іншу професію (перепідготовка) або підвищити кваліфікацію за професією, яку вже має особа.
Навчання може здійснюватися як за очною (денною або вечірньою), так і дистанційною та дуальною формами. Строк навчання – до 6 місяців.
Учасники бойових дій або осіб з інвалідністю внаслідок війни для проходження навчання мають:
- обрати професію, програму з переліку ліцензованих професій та
освітніх програм;
- визначити заклад професійної освіти Державної служби
зайнятості;
- подати заяву до центру зайнятості заяву особисто або заповнити
онлайн-заяву за посиланням.
Служба зайнятості здійснює відшкодування витрат на проїзд до місця навчання та у зворотному напрямку, а також забезпечує місцем проживання на час навчання.
За докладнішою інформацією звертайтесь до Врадіївського відідлу Первомайської філії Миколаївського ОЦЗ або підрозділу служби зайнятості, який найбільш зручний для відвідування.