Привітання селищного голови з Днем працівників сільського господарства!

Дата: 19.11.2023 09:00

Фото без описуШановні працівники сільського господарства, щиро вітаю Вас із професійним святом! Відзначення Дня працівників сільського господарства – це не лише визнання державою звитяжної хліборобської праці та умілого господарювання на благо країни. Це хвала працьовитим рукам, природній мудрості, невсипущій працездатності, багатому досвіду тих, хто знає справжню ціну хлібу та живить українську ниву, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

Своєю невтомною працею у цих надзвичайно складних соціально-економічних умовах у країні, де йде війна, ви забезпечуєте стабільність агропромислового комплексу нашої держави.

Тож щиро вітаю зі святом дбайливих господарів своєї землі, усіх, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих аграрних справ.

Висловлюю вдячність за Вашу щедрість душі, теплоту сердець, відданість найблагороднішій професії, за самовіддану і безкорисливу любов до свого рідного краю, до своєї землі. Схиляю голову перед ветеранами сільського господарства за важку благородну працю, досвід, який ви передали молодому поколінню.

Бажаю усім працівникам сільського господарства наснаги й вагомих здобутків, злагоди й достатку.

Хай усі ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані, нелегка щоденна праця приносить добрий результат. Нехай під мирним сонячним небом колосяться ланах добірним збіжжям, а в кожній оселі на столі буде свіжий духмяний хліб!

Добрих вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!

З повагою, від імені громади,

Врадіївський селищний голова

Микола МОСКАЛЕНКО