Відбувся заключний поєдинок осінньої частини чемпіонату Миколаївської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд
18 листопада 2023 року у морозну, вітряну та дощову погоду відбувся заключний поєдинок осінньої частини чемпіонату Миколаївської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд. Наш «Сокіл» (U-15), на виїзді протистояв команді «Олімп» Южноукраїнськ. Поступилися з рахунком 0:4.
Надіємось що з поразкою хлопці отримали ще й досвід, вивчили суперника який є головним конкурентом за вихід з групи. Спорт не буває без поразок, впевнені що ця стане для команди переломною. Не зламає їх, а дасть мотивації, приводів обдумати та переосмислити багато чого. Ми впевнені у команді та тренері, і ця поразка не змінює спільної мети.
Завдячуємо збройним силам України за можливість переживати такі емоції, розвиватися та змагатися представляючи спортивну честь громади на обласному рівні.