Співчуття з приводу загибелі військовослужбовця - Рожука Сергія Васильовича

Дата: 25.11.2023 19:21

Врадіївська селищна рада з сумом сповіщає про загибель 19.11.2023 року нашого земляка, солдата – Рожука Сергія Васильовича під час виконання бойового завдання в Херсонській області. Висловлюємо глибокі співчуття всім рідним та близьким Героя. 3 великою скорботою поділяємо біль втрати. Низький уклін та вічна пам'ять нашому воїну-захиснику…

Просимо усіх мешканців Врадіївської громади гідно зустріти та вшанувати пам'ять загиблого військовослужбовця Рожука Сергія Васильовича, створивши живий коридор 27.11.2023 року орієнтовно з 10:00 до 10:30 (час може бути змінено) за маршрутом від залізничного переїзду – вул. Героїв Врадіївщини – вул.Незалежності – вул.Шкільна – вул.Паркова.

Прощання з Сергієм відбудеться 27.11.2023 року о 11:00 в селищі Врадіївка за адресою вул.Паркова,78.

Просимо не залишатися байдужими та гідно провести в останню путь нашого Героя, створивши, орієнтовно з 11:30 до 12:30, живий коридор пам'яті та шани вздовж всього маршруту похоронної процесії по вул.Паркова - вул.Шкільна – вул.Незалежності – вул.Д.Дяченко – вул.Правди – вул.Козацька.