Вітаємо з ювілеєм!
Дата: 25.11.2023 09:31
Кількість переглядів: 42
ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ СВІТЛАНУ ІВАНІВНУ ТЛУСТУ - СТАРОСТУ НОВОВАСИЛІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!
Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, а його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Нехай накопичені вами життєвий досвід і мудрість допомагають досягати професійних успіхів, а цілеспрямованість та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень! Хай Боже благословення завжди буде з Вами та дарує непохитну віру, надію, любов.
З повагою, селищний голова Микола МОСКАЛЕНКО та колектив працівників Врадіївської селищної ради