УВАГА! УВАГА! УВАГА! СТАРТУЄ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ «РІЗДВЯНА КАЗКА»! БЕРИ УЧАСТЬ І ПЕРЕМАГАЙ!

Дата: 28.11.2023 11:14

З метою виявлення та підтримки творчих дітей, популяризації сучасного дитячого художнього мистецтва, Врадіївська селищна рада спільно з Врадіївської дитячою музичною школою оголошує з 01.12.2023 по 15.12.2023 конкурс дитячого малюнку «Різдвяна казка» для діток Врадіївської громади. Переможців конкурсу чекають дипломи, цінні подарунки та набори для творчості. Бажаємо всім маленьким художникам натхнення та віри у Різдвяне диво! Деталі і умови конкурсу, а також анкета-заявка у вкладенні за посиланням: https://docs.google.com/.../1usi.../edit...Телефони для довідок: (099)355 40 32, (097)285 00 17.