Привітання селищного голови з Днем Збройних сил України!
Дорогі захисники, наші любі хлопці і дівчата! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!
Про Ваш героїзм і стійкість знає весь світ. Ви - сила, міць і незламність всієї країни. Безмежно дякуємо Вам за можливість жити сьогодні, за надію мати майбутнє! Доземно вклоняємося перед Вами за ваш подвиг!
Адже сьогодні нашими чудотворцями є воїни ЗСУ, які творять неможливе на полі бою. Тож нехай святий Миколай допомагає їм очистити від нечисті нашу землю, хай своєю чудотворною силою збереже кожного воїна, що стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини, хай захистить наші домівки від руйнування, наші тіла від ушкоджень, а наші душі від зневіри. Хай укріплюється наша впевненість у Перемозі і примножуються добрі справи на славу української землі!
Бажаємо самовідданим синам і донькам України козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили! Повертайтесь додому цілими і неушкодженими з Перемогою!
Світла пам'ять Героям, які відійшли у вічність, обороняючи Україну…
Не забудемо! Не пробачимо! Помстимося!
Слава Збройним Силам України!
Слава Україні!
З величезною повагою і вдячністю,
Врадіївський селищний голова
Микола МОСКАЛЕНКО