Привітання селищного голови з Міжнародним днем волонтерів

Дата: 05.12.2023 08:28

Фото без описуСьогодні, 5 грудня, відзначаємо Міжнародний день волонтера. Особливий день, адже він – про мільйони українців з неймовірною силою духу, відчайдушних, добрих, чуйних, винахідливих. Вони нестримні в досягненні найголовнішої мети – забезпечити необхідним, підтримати в боротьбі, врятувати.

Пишаємося тим, що у Врадіївській громаді є дуже багато таких людей. Свій посильний внесок у благородну справу в будні і свята, на роботі і вдома роблять як дорослі, так і діточки. Низький уклін всім хто донатить, готує, плете сітки, малює, ремонтує, допомагає і підтримує волонтерські ініціативи заради наших Героїв!

Шановні волонтери, ви – втілення найкращих якостей громадянина своєї держави та людини. Щиро дякую за вашу щоденну кропітку і надважливу працю. Велика повага усім, хто сіє перемогу добра. Разом ми – сила!

Потужний волонтерський рух України є унікальним явищем для світу. А для військових – незмінним підтвердженням, що об’єднані спільною метою і цінностями ми обов’язково здобудемо Перемогу.

Вітаю всіх причетних з Міжнародним днем волонтера! Бажаю здоров'я, невичерпної енергії, оптимізму і щасливої долі у вільній, мирній, квітучій Україні!

Стоїмо разом, плече до плеча!

Разом до Перемоги!

Слава Україні!

З повагою, від імені громади,

Врадіївський селищний голова