Врадіївська селищна рада придбала 1500 солодких пакунків для діток громади
День Святого Миколая Чудотворця…Цього дня ми зазвичай влаштовували свято відкриття ялинки на центральній площі нашої громади, діти брали участь у казковому дійстві, зустрічали Святого Миколая, отримували солодкі подарунки та незабутні святкові емоції.
На жаль, російський агресор позбавив нас такої можливості. Розпочавши у лютому 2022 року повномасштабне військове вторгнення в Україну, захоплюючи наші землі, здійснюючи постійні терористичні обстріли мирних українських міст і сіл, він позбавляє наших дітей можливості щиро радіти святу, почуватися у безпеці, забирає у них безтурботне, щасливе дитинство.
Та сьогодні саме той день, коли варто вірити в диво, коли кожна дитина повинна відчути любов та опіку Святого. Саме тому, Врадіївська селищна рада спільно з відділом освіти та відділом соціального захисту, цьогоріч підготувала біля 1500 солодких пакунків та подарувала радість свята усім вихованцям дитячих садочків, учням молодшої школи та діткам сімей військовослужбовців Врадіївської громади. Адже в ці темні часи дуже важливо зігріти дітей промінчиком світла, тепла й уваги. Малеча повинна бачити, що у цьому світі є місце для добра, що чудеса – реальні, а мрії – здійснюються.
Нехай Святий Чудотворець благословить українців на добрі справи і милосердя, нехай подарує нам віру у світле майбутнє і додасть сил нашим захисникам! Нехай здійсняться наші найзаповітніші бажання, а в Україну прийдуть мир і Перемога!