Футбольні змагання

Дата: 13.12.2023 10:51

Поки великий футбол на зимовій паузі, наша команда «Сокіл» (вихованці О. Мовчана) продовжує підтримувати форму та набиратись досвіду беручи участь у чемпіонаті Миколаївської області з футзалу, де протистоїть командам які змагаються на турнірі республіканського рівня. Минулого вікенду наша команда поступилася потужній команді «Новий Буг» ( команда грає в чемпіонаті України) та не втримали перемогу і в підсумку поступилися команді Таборівки з рахунком 5:3.