Увага! Важлива інформація!

Дата: 27.12.2023 14:56

Первомайська районна військова адміністрація нагадує, що відповідно до Указу Президента України від 06 листопада 2023 року №734/2023 "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні", затвердженого Законом України "Про затвердження Указу Президента України Про введення воєнного стану в Україні " від 08 листопада 2023 року №3429-ІХ в Україні продовжений воєнний стан строком на 90 діб.

У зв'язку з цим, на території району продовжують діяти ряд обмежень та заборон, встановлених відповідно до статті 8 Закону України "Про правовий режим воєнного стану", зокрема:

- відповідно до розпорядження начальника районної військової адміністрації від 30.11.2022 року №199-р/в з 01 грудня 2022 року і по теперішній час на території Первомайського району запроваджено комендантську годину та встановлений режим світломаскування в період з 00:00 годин до 05:00 години;

- відповідно до розпорядження начальника районної військової адміністрації від 08.06.2022 року №108-р/в робота торгівельних, торгівельно-розважальних закладів, кафе, барів, супермаркетів, закінчується не пізніше ніж за одну годину до початку комендантської години;

- відповідно до вимог спільного наказу начальника Первомайського РТЦК та СП і начальника районної військової адмінінстрації від 14.12.2023 року №15027-Н/2 у період дії воєнного стану на території Первомайського району Миколаївської області:

* заборонений продаж під час комендантської години алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі, включаючи пиво та слабоалкогольні напої;

*заборонений у період дії воєнного стану продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі, включаючи пиво та слабоалкогольні напої військовослужбовцям ЗСУ, Національної гвардії України, інших утворених до законів України військових формувань, а такожпрацівникам правоохоронних органів, органів спеціального призначення з правоохоронними функціями, особам, які виконують фунцкції із забезпечення безпеки і оборони України та особам, які мають зовнішні ознаки належності до цих формувань та органів (наявність військової форми, озброєння, спецзасобів тощо).