Прозорість та підзвітність: стан досудового розслідування у кримінальних провадженнях про корупційні злочини

Дата: 27.12.2023 15:41

Фото без описуВід початку року територіальними слідчими відділами, у тому числі слідчими Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Миколаївській області, здійснювалось досудове розслідування у 142 кримінальних провадженнях про корупційні злочини, що на 34 або (61,9 %) більше, ніж за аналогічний період часу 2022 року.

Станом на сьогодні, 27 грудня, до кримінальної відповідальності за корупційні злочини притягнено 58 осіб. Це такі категорії :

▪️особи, які постійно або тимчасово обіймають посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків,

▪️державні службовці,

▪️посадові особи місцевого самоврядування, а також рядового і начальницького складу державної кримінально-виконавчої служби.

За закінченими кримінальними провадженнями встановлені збитки у розмірі понад 16 мільйонів гривень, з них відшкодовано – 792 тис. грн, накладено арешт на майно — майже 15 млн грн.

За інформацією Поліція Миколаївської області