Участь у діалоговому заході Проєкту USAID "ГОВЕРЛА" по залученню громадян до відновлення та відбудови своїх громад

Дата: 28.12.2023 13:55

13-14 грудня 2023 року заступник селищного голови Іван Коломійчук та завідувач сектору молоді та спорту Руслан Бондаренко в місті Южне взяли участь у діалоговому заході Проєкту USAID "ГОВЕРЛА" по залученню громадян до відновлення та відбудови своїх громад. Основним лейтмотивом заходу було зробити громадськість співучасниками змін, враховувати інтереси усіх та ефективно залучати та освоювати ресурси. Участь у заході взяли активні мешканці та представники органів місцевого самоврядування Одещини і Миколаївщини.

Під час події учасники в форматі дискусії обговорили проблеми і потреби своїх громад, проаналізували, як вже зараз налагодити взаємодію із громадськістю, та визначили план спільних дій на наступні пів року: створити програми підтримки громадських організацій в громадах, громадські ради та консультативно-дорадчі органи, ще активніше проводити публічні консультації та комунікувати з мешканцями. Більш детальна інформація по реалізації плану та контакти відповідальної особи буде розміщено незабаром.