Проведено засідання "Університету третього віку"

Дата: 27.12.2023 13:57

27 грудня 2023 року в приміщенні Центру надання соціальних послуг Врадіївської селищної ради відділенням натуральної допомоги було проведено чергове засідання ,,Університету третього віку".

На зустріч було запрошено представника Національної поліції, який виступив перед слухачами з інформацією про шахрайські схеми та правила безпеки, а саме: "Дзвінки від представників банків", "Ваш родич у біді", "Соціальні виплати під час війни", " Виграші призів ( авто, побутова техніка)", "Продаж дешевих товарів" з рук в руки", "Грошова реформа", а також про домашнє насильства в сім'ї. В ході бесіди присутні задавали питання, на які було надано фахову відповідь.

В кінці зустрічі працівники Центру на чолі з директором привітали присутніх з Різдвяними святами та з прийдешнім Новим роком.