Це ок, якщо вам не ок. Поговоріть про свій ментальний стан із сімейним лікарем

Дата: 15.01.2024 08:17

Триває війна, збільшується навантаження на психіку. Ви можете не одразу помітити, що ментальне здоров’я потребує підтримки. І найближчий та найзручніший варіант отримати допомогу – звернутися до сімейного лікаря.

☝🏻16+ тисяч сімейних лікарів, а це кожен третій в Україні, пройшли навчання ВООЗ mhGAP. Тепер фахівці здатні виявляти в пацієнтів проблеми з ментальним здоров’ям, які також можуть впливати на здоров’я фізичне.

Сімейний лікар не замінить психолога, психотерапевта або психіатра, але він допоможе пацієнту й за потреби скерує до вузького фахівця. Про що можна запитати сімейного лікаря –Міністерство цифрової трансформації України розповіло в галереї.

Це безоплатна послуга💸

Консультації із сімейним лікарем входять до Програми медичних гарантій. Якщо у вас досі немає сімейного лікаря і ви не знаєте, до кого звернутися, скористайтеся онлайн-мапою на сайті НСЗУ або ж 📞зателефонуйте за номером 16-77.

Тепер сімейні лікарі бережуть не тільки фізичне, а й ментальне здоровʼя. Не соромтеся звернутися по допомогу 🫂

ℹ️Інтеграція послуги з ментального здоров’я в систему первинної медичної допомоги є компонентом пріоритетного проєкту Міністерства охорони здоров’я України в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» – ініціативи першої леді Олена Зеленська. Комунікаційний супровід реалізується за підтримки ВООЗ, Уряду Канади, Міжнародного медичного корпусу.

#тияк #mentalhealth #психічнездоровя