Навчання для учасників бойових дій або осіб з інвалідністю внаслідок війни
Учасники бойових дій та особи, які отримали інвалідність внаслідок війни, можуть взяти участь в проєкті з організації навчання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.
Такі громадяни зможуть проходити як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку, або підвищити професійну кваліфікацію. Вони зможуть самостійно обирати професії або програми підвищення кваліфікації з затвердженого переліку
За допомогою вього лише п'яти кроків можливо досягти бажаного результату.
Детальніше за посиланням https://www.dcz.gov.ua/.../navchannya-uchasnykiv-boyovyh...
За більш детальною інформацією звертайтесь до Врадіївського відділу Первомайської філії Миколаївського ОЦЗ за адерсою: сел. Врадіївка, вул. Героїв Врадіївщини, 137-А.