Безпека учасників «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» є пріоритетом

Дата: 19.01.2024 11:17

Фото без описуОрганізатори «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» дбають про своїх учасників. Тож старти проводяться в місцях, обладнаних укриттями. відбувається постійна координація з правоохоронними та іншими органами, що дозволить убезпечити школярів від можливих ризиків. На час повітряних тривог змагання призупиняються.

А щоб тіло довше зберігало тепло, мʼязи залишалися в тонусі, а ви не втрачали заряд енергії під час вимушеного відпочинку, радимо дотримуватися декількох простих порад:

- одразу вдягайте теплий одяг;

- беріть в укриття термос із гарячим чаєм і корисний перекус (банани, злакові батончики, шоколадку);

- періодично робіть невеличку розминку або грайте з друзями у рухливі ігри.

Разом переможемо!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_безпека