22 січня - День соборності України

Дата: 22.01.2024 08:00

Фото без опису22 січня ми відзначаємо одне зі знакових свят - День Соборності України. 106 років тому українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.

Сьогодні День Соборності є надзвичайно актуальним та одним із найважливіших пам’ятних днів для нашої Батьківщини. Це нагадування кожному українцю про те, що сила нашої держави – у нашій єдності та соборності українських земель. Адже соборність - це не лише про обʼєднання територій країни, це ще й про згуртованість всіх її громадян.

Нехай же гордість за нашу величну історію та подвиги Героїв минулого будуть невичерпним джерелом натхнення для нашої боротьби сьогодні.

В цей день зичу усім нам лише Перемоги та віри у найкраще майбутнє. Хай щира любов до рідного краю об’єднує і згуртовує нас!

Слава Україні!

З повагою,