Річниця бою під Крутами 1918 року

Дата: 29.01.2024 09:45

Фото без описуСьогодні, 29 січня, Україна вшановує памʼять українських курсантів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році.

Бій під Крутами став для українського народу символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Українські юнаки загинули і власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію визвольних змагань нашого народу.

Цей бій увійшов в історію як одна з найуспішніших оборонних операцій, адже наступ переважаючих сил ворога було зупинено на декілька днів завдяки звитязі, хоробрості, відданості, героїзму та сміливості українських воїнів.

Вшанування чину оборонців Крут – важлива частина нашої національної пам’яті, яка нагадує, що державність без армії неможлива. Хоробрість та жертовність крутянців зробила їх символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність рідної України сьогодні. Вічна шана і вічна дяка захисникам нашої держави!

Схилімо голови у скорботі за тими, хто віддав своє життя за вільну Україну.