Відбулася нарада із директорами закладів дошкільної освіти селища Врадіївки

Дата: 31.01.2024 16:37

Фото без опису31.01.2024 року у відділі освіти відбулася нарада із директорами закладів дошкільної освіти селища Врадіївки , яку провела начальник відділу освіти Оксана ВАСИЛИШИНА.

На нараді були розглянуті питання щодо харчування та відвідування дітьми закладів дошкільної освіти , погодження сезонних чотиритижневих меню ГУ Держпродспоживслубою в Миколаївській області, належного температурного режиму в кімнатах та найпростіших укриттях, проходження медогляду працівниками закладу, перебування працівників дитсадка у планових відпустках, стану методичної роботи та атестації педпрацівників у закладі, створення та наповнення сайтів ЗДО.

По розглянутих питаннях керівникам закладів дошкільної освіти були надані відповідні доручення та рекомендації, а також відповіді на поставлені ними запитання.

Джерело:

Відділ освіти Врадіївської селищної ради