У Врадіївці невідомі вчинили акт вандалізму

Дата: 02.02.2024 15:49

Ганебний акт вандалізму трапився цими днями у центральному парку Врадіївки. В той час, коли зовнішній ворог щодня руйнує інфраструктуру України, наші односельчани свідомо і цілеспрямовано потрощили пісочницю та зламали дві лавки на території дитячого майданчику. Дуже соромно за таку «культуру» поведінки та ниці вчинки земляків.

Виконавчий комітет Врадіївської селищної ради звертається до жителів селища з проханням допомогти встановити та притягнути до відповідальності осіб, які знищують майно громади. Просимо усіх, хто володіє інформацією або став свідком таких варварських дій написати на електронну пошту vrad.sel.rada@ukr.net. Анонімність гарантуємо.