Нарада Первомайської РВА з питань стану оборонно-мобілізаційної роботи

Дата: 05.02.2024 09:48

Фото без опису2 лютого 2024 року відбулась нарада з сільськими, селищними, міськими головами територіальних громад Первомайського району під головуванням начальника Первомайської районної військової адміністрації Сергія САКОВСЬКОГО за участі заступників начальника РВА, керівного складу Первомайського РТЦК та СП, представниками Національної поліції.

✅Під час роботи доведено розпорядження Генерального штабу ЗСУ, голови Миколаївської ОВА, начальника Первомайської РВА.

✅Розглянуто питання стану виконання розпорядження начальника Первомайської РВА щодо призову військовозобов’язаних та вилучення транспортних засобів і техніки за період з 15.01.2024 по 31.01.2024.

✅Стан створення, утримання та нарощування фонду захисних споруд цивільного захисту Первомайського району для забезпечення укриттям населення.

✅Про належне виконання плану проведення спортивних заходів серед учнів на 2023-2024 навчальний рік за ініціативи Президента України щодо реалізації регіональної програми «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

☑️Під час засідання сторони обговорили також інші актуальні питання.

☝️Наприкінці наради Сергій Володимирович нагадав присутнім про діючу програму «Прозорість та підзвітність», зазначивши, що відкритість діяльності громад є підґрунтям для формування довіри як у іноземних партнерів, так і у держави, ОВА.

📝За підсумками роботи Первомайська РВА усім учасникам наради надіслала протокольні доручення.

Про це повідомляє Первомайська РВА на ствоїй сторінці у Фейсбуці https://www.facebook.com/pervomrda/posts/pfbid0bWo36TSdrdnHb66oMqdjvoU4XYBWG69GeeDNzEM8CpskkStsfNd8LitApQxdAm9tl