Додали мотивації та наснаги: школярів з Миколаївщини підтримали під час старту наймасштабніших спортивних змагань

Дата: 07.02.2024 16:16

Фото без описуПредставники влади, відомі спортсмени, педагоги відвідали відкриття другого етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

«Зараз йде війна, агресор позбавляє дитинства дітей. Мета проєкту – відволікти їх від війни, дати позитивні емоції. Учасникам побажаю лише перемоги та гарних вражень», – повідомив начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

Надихнули учнів на жагу до перемоги та поділилися своїм досвідом й спортсмени Миколаївської області.

«Спорт – це як фізичний, так і духовний розвиток. Спорт – це правильне оточення. Тому тренуватися, перемагати і головне без травм», – сказав майстер спорту України з кікбоксингу, володар Кубка Європи з кікбоксингу, призер чемпіонатів світу і Європи з кікбоксингу Раміль Агабеков.

Також гравець «Ніко-Баскет» Денис Котляр зазначив, що у команди залишися тільки позитивні емоції від змагань з юними гравцями.

«Дуже багато талановитих дітей. Думаю, що вони будуть розвиватися та стануть професійними спортсменами», – додав він.

Нагадаємо, що обласні амбасадори проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» підтримали учнів Миколаївщини. Переглянути їх звернення можна тут.