Врадіївська селищна рада
Миколаївської області

Відбувся традиційний щорічний турнір з волейболу пам`яті воїна-афганця Павла Еладі.

Дата: 10.02.2024 15:49
Кількість переглядів: 83

Фото без опису10 лютого відбувся традиційний щорічний турнір з волейболу пам`яті воїна-афганця Павла Еладі.

Перед присутніми виступив головний арбітр турніру Юрій Зіновкін, який надав вітальне слово заступнику селищного голови Івану Коломійчуку.

Іван Коломійчук наголосив, що завдяки ЗСУ ми маємо можливість проводити такі заходи, і розпочав турнір з вшанування пам’яті хвилиною мовчання усіх полеглих захисників України. Далі прозвучав державний гімн України.

Після хвилини мовчання Іван Коломійчук привітав усіх учасників турніру, привітав шановних гостей з Кривоозерської ТГ та побажав усім показати свою найкращу гру.

Іван Коломійчук продовжив традицію свого батька, який був спонсором цього турніру більше як 20 років, і цей турнір став можливим завдяки його спонсорській підтримці.

Після проведення жеребкування 5 команд які прибули на турнір а саме:

«Джокер» Криве Озеро;

«Спілка» Криве Озеро;

«Адамівка» Адамівка;

«Юність» Врадіївка;

«Врадіївка» Врадіївка

розпочали турнір в якому усі команди змагалися по коловій системі.

В стартовому поєдинку «Адамівка» перемогла «Юність». Фаворити турніру «Джокер» та «Спілка» влаштували Кривоозерське дербі на Врадіївському майданчику де сильнішими виявилися волейболісти команди «Джокер».

Забігаючи наперед «Джокер» пройшовся катком по усіх своїх суперниках здобувши 100% перемог. На їхньому шляху був один драматичний момент, коли Джокер міг не зіграти.

Команда «Врадіївка» розпочала надпотужно, ведучи постійно в 3-4 м’ячі, зайшли за 10 м’ячів, «Джокер» бере тайм – аут, і переламує хід поєдинку. Команда «Врадіївка» видала ще 2 напружені поєдинки. Спочатку поступалися іншій команді з Кривоозерської ТГ, але знайшли в собі сили зрівнятися, все ж таки в підсумку поразка за партіями 1:2.

В заключному поєдинку турніру який вирішував долю 3 місця, в напруженому,конкурентному поєдинку Врадіївка перемогла Адамівку.

По завершені спортивних баталій головний арбітр турніру Юрій Зіновкін та завідувач сектору молоді та спорту Руслан Бондаренко вручили командам грамоти селищного голови та подарунки.