16-лютого -День єднання

Дата: 16.02.2024 11:49

День єднання – молоде свято. Українці відзначають його втретє. Під час війни це свято має особливий сенс: українці мають бути згуртовані як ніколи.

16.08.2023р. провідним інспектором Первомайського районного сектору N2 ФДУ "Центр пробації"в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях, було проведено виховну бесіду та переглянуто відеоролик на тему "16 - лютого День єднання "  з суб'єктами, в тому числі з неповнолітнім.

Метою якої було, сформувати розуміння єдності та цілісності України, почуття причетності до всіх подій, що відбуваються в Україні; пробудження національної самосвідомості; бажання брати посильну участь у розбудові та зміцненні єдності нашої держави.

Ми Єдина країна! Незважаючи на усі негаразди, що відбуваються зараз, всі ми прагнемо одного - миру, спокою, міцної та квітучої держави та чистого неба над головою.