Друга річниця загибелі Захисника України - Олександра Парсенюка

Дата: 18.03.2024 09:38

Час неможливо зупинити, але він не зітре з нашої пам'яті імена Героїв сьогодення – земляків, які віддали життя у війні за Україну.

18 березня 2022 року обірвалося життя Парсенюка Олександра Валентиновича – нашого земляка, справжнього патріота, надзвичайної та світлої людини, воїна, який сумлінно виконував свій громадянський і військовий обов’язок.

Сьогодні, у другу річницю загибелі Героя, селищний голова Микола Москаленко разом із заступниками Іриною Гончаренко та Іваном Коломійчуком поклали квіти до стели скорботи та вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять Олександра.

Вічна пам’ять і вічна слава Герою, який віддав життя в ім’я України!