Зустріч з регіональним координатором з питань залучення громадян проєкту USAID « ГОВЕРЛА» Олександром Дмитровичем Мошнягул

Дата: 19.03.2024 16:50

Фото без опису19 березня 2024 року в приміщенні Врадіївської центральної бібліотеки відбулась зустріч з регіональним координатором з питань залучення громадян проєкту USAID « ГОВЕРЛА» Олександром Дмитровичем Мошнягул, на даний захід було запрошено працівників Первомайського РС №2 ФДУ «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях»

Метою зустрічі було обговоренння наступних питань:

- комунікація з громадськістю;

- визначення системного підходу до діалогу органів влади з громадськістю;

- прийняття рішень з важливих питань суспільного життя з урахуванням громадської думки та визначення механізму залучення громадян до прийняття рішень.

Формат заходу передбачав діалог координатора з присутніми, які під час виступів переходили до формування проблем, які зараз на часі.

Провідним інспектором пробації було задано питання, щодо активної участі молоді в розвитку та занятті дозвіллям, що може сприяти їх соціальній інтеграції, забезпечуючи здорові та позитивні способи проведення вільного часу.

В результаті зустрічі, було визначено:

- актуальну необхідність здійснення методично - практичної допомоги у написанні грантів, для вирішення актуальних проблем громади.

- залучення громади до програми молодіжний працівник.

- розгляд питання, щодо створення громадської ради для участі громадськості у прийнятті рішень. на даний захід було запрошено працівників Первомайського РС №2 ФДУ «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях»

Фото без опису     Метою зустрічі було обговоренння наступних питань:

- комунікація з громадськістю;

- визначення системного підходу до діалогу органів влади з громадськістю;

В результаті зустрічі, було визначено:

- залучення громади до програми молодіжний працівник.