Вітаємо з ювілеєм!

Дата: 18.04.2024 14:43

Фото без опису18 квітня свій поважний 70-річний ювілей відзначає Турчинський Михайло Васильович
Тренер Врадіївської ДЮСШ який виховав не одне покоління чемпіонів.

Щиро вітаємо ювіляра з Днем народження! Висловлюємо глибоку вдячність і повагу за активну життєву позицію, громадську діяльність та вагомий особистий внесок у розвиток і процвітання Врадіївської територіальної громади.

Зичимо невичерпної життєвої енергії,  козацького здоров’я та довголіття, нових звершень, щастя, наснаги, мирного неба над головою, добробуту, любові й затишку в родині та усіляких гараздів! Бажаємо великих досягнень, перспектив, надійності у всьому, і щоби кожен новий день був щедрим на приємні події й корисні справи!
Нехай береже Вас та допомагає у всіх починаннях Господь, а Ваш багатий життєвий досвід, самовіддана праця, патріотизм і прекрасні людські якості ще довго слугуватимуть яскравим прикладом невичерпної енергії та любові до своєї праці для прийдешніх поколінь.

З повагою, селищний голова Микола Москаленко та колектив працівників Врадіївської селищної ради