До уваги громадян!

Дата: 15.05.2024 09:56

Фото без описуОстаннім часом в умовах воєнного стану все частіше можна спостерігати випадки воєнного злочину на території України.

Воєнні злочини - це переважно жорстоке поводження з цивільним населенням, порушення Женевської конвенції. До них відносяться: умисні вбивства чи поранення цивільних осіб, катування і тортури, примусову депортацію, взяття заручників, біологічні експерименти, мародерство, здійснення умисних нападів на об'єкти цивільної інфраструктури, відмова чи позбавлення доступу до медпослуг, знищення або привласнення чужого майна та інше.

У разі випадків вчинення проти людей злочинів проти миру безпеки людства та міжнародного правопорядку (незаконне позбавлення волі цивільних осіб, катування та інших форм насильства над військово-полоненими, що вчиняються представниками збройних формувань та окупаційної влади рф), звертатися за захистом до правоохоронних органів з метою створення передумов для відновлення справедливості та поновлення порушених прав потерпілих осіб.

КОНТАКТНІ ТЕЛ. :

102 - поліція;