Підвищення тарифу на електроенергію: причина і мета

Дата: 10.06.2024 16:24

Фото без описуЗ 1 червня набув чинності новий тариф на електроенергію. Встановлено єдину фіксовану ціну для індивідуальних та колективних побутових споживачів на рівні 4,32 грн/кВт*год до 30 квітня 2025 року.

☝🏻Крім того, протягом опалювального періоду (з 1 жовтня 2024 року по 30 квітня 2025 року) передбачено пільговий тариф для споживачів, які використовують електроопалювальні установки на рівні 2,64 грн/кВт год, при споживанні ними в цей період до 2000 кВт/год електроенергії на місяць.

▪️Головна причина підняття тарифів – масовані ворожі обстріли української енергетичної інфраструктури і величезні руйнування.

▪️Головна мета – не залишитись без світла та втримати систему.

Нові тарифи не тільки забезпечать надходження додаткових коштів для відновлення, а й сприятимуть заощадженню споживання, що дуже суттєво допоможе втримувати баланс енергосистеми