Дата: 21.06.2024 15:05

Фото без опису22 червня – особлива дата в історії України. День, який об’єднує людей у скорботі та вшануванні пам’яті мільйонів жертв війни
Цей день нагадує нам про страшні події, що відбувалися на українській землі під час Другої світової війни, а 22 червня стало символом глибокої скорботи та вічної пам'яті про жертв війни, які залишили невиліковні рани у серцях усіх українців.

Офіційно ця скорботна дата була затверджена відповідно до Указу Президента України від 17 листопада 2000 року №1245/2000 під назвою "Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні".

Працівники Первомайського районного сектору N2 ФДУ " Центр пробації"в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях разом з усіма представниками підприємств та установ громади взяли участь у мітингу-реквіємі, присвяченому Дню скорботи і вшанування жертв війни в Україні, який відбувся у Врадіївській територіальній громаді 21.06.2024року. Хвилиною мовчання та покладанням квітів до обелісків вшанували всіх загиблих під час Другої світової та російсько-української війни.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям, які сьогодні захищають нашу Батьківщину!

Джерело: https://www.facebook.com/share/p/fcjf3AtJRdPf58rd/

Автор: Олена Кльопка начальник Первомайського районного сектору N2 ФДУ "Центр пробації"в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях