28 червня цього року Україна відзначатиме 28-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності держа

Дата: 28.06.2024 14:20

Фото без опису

Працівники Первомайського районного сектору N2 ФДУ " Центр пробації"в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях разом з субєктами пробації та усіма представниками підприємств та установ громади, взяли участь у святковому заході з нагоди Дня Конституції.

Під час заходу разом з присутніми вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять, громадянську відвагу і самовідданість, силу духу, стійкість та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України..

Наша Конституція визначає, що Україна є правовою державою, яка базується на принципах поваги до особи й недоторканності її прав і свобод, верховенства права, дотримання закону. Вона забороняє дискримінацію. У Конституції закріплений суверенітет Української держави над всією її територією, яка є недоторканною. А захист цього суверенітету і територіальної цілісності є найважливішою функцією держави і справою всього Українського народу. Дієвість цієї норми Конституції українці демонструють на практиці вже майже десять років, боронячи Україну від російської агресії.

Джерело: https://www.facebook.com/share/p/46C6XENxTJ4mMxVa/

Автор: Олена Кльопка начальник Первомайського районного сектору N2 ФДУ " Центр пробації"в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях