Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам з 1 квітня 2024 року

Порядок проведення перерахунку пенсій пенсіонерам, які продовжують працювати, визначено частиною четвертою статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", постановою Кабінету Міністрів України від 23.02.2024 № 185 та постановою правління Пенсійного фонду України від 18.05.2018 № 10-1.

11:52 05.04.2024

Безкоштовне навчання для ветеранів та ветеранок

ГО «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів і ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення» (далі – Сертифікатна програма).

14:48 04.04.2024

Як обрати психолога та на що звернути увагу?

З чого почати пошуки психолога? З двох речей. Перша – усвідомлення того, що психолог – не чарівник, і питання, які ви маєте до нього, не зникнуть за помахом палички. Робота з терапевтом – це насамперед робота над собою, яка вимагатиме часу та зусиль.

11:49 04.04.2024

Відбувся пресбрифінг за участі начальниці управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної військової адміністрації Олени Буберенко

Виконання обласних програм, публічний звіт щодо використання бюджетних коштів та виїзні робочі наради: як працює управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОВА в умовах воєнного стану

10:31 04.04.2024

Чи може особа з інвалідністю з дитинства одночасно отримувати і пенсію по втраті годувальника і соціальну допомогу?

Відповідно до статті 1 Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» № 2109 - ІІІ від 16.11.2000 (зі змінами) (далі — Закон № 2109-ІІІ), якщо особа з інвалідністю з дитинства або дитина з інвалідністю має право на пенсію у зв’язку з втратою годувальника (державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю» і державну соціальну допомогу, ці виплати призначаються одночасно.

10:22 04.04.2024

Вітаємо з ювілеєм!

Нещодавно, славний ювілей завітав до нашого земляка, Героя України - Чобану Миколи. З цієї святкової нагоди, Врадіївська селищна рада приєднується до привітань та щиро бажає ювіляру здоров’я, миру, достатку і благополуччя! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Боже благословення завжди буде з Вами та дарує непохитну віру, надію, любов.

14:15 03.04.2024

Слова, що відчуваються як турбота

Слова — це найпростіший спосіб підтримати людину, адже це «інструмент», який майже завжди з нами. Але разом з тим, він може бути і небезпечним. Адже навіть коли ми хочемо підтримати когось, ми не завжди знаємо як це зробити правильно і що саме сказати. Невдало підібраними словами можна поранити.

14:14 03.04.2024