Дата: від до Скинути

На Миколаївщині проведено тренінг з надання першої психологічної допомоги та правил взаємодії з ветеранами

У вівторок, 13 лютого, у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров‘я «Ти як?» для місцевих медіа Миколаївщини проведено тренінг з надання першої психологічної допомоги, базових навичок стресостійкості та правил взаємодії з ветеранами.

20:16 13.02.2024

Всеукраїнська програма ментального здоров'я «Ти як?»: аспекти впровадження на Миколаївщині

У вівторок, 13 лютого, відбувся пресбрифінг за участі заступника начальника Миколаївської ОВА Юрія Гранатурова, начальника управління охорони здоров'я Миколаївської ОВА Максима Безносенка та його заступниці Ірини Ткаченко і координаторки Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» у Миколаївській області Руслани Омелянчук.

16:32 13.02.2024

Раціональне харчування - запорука здоров'я. Поняття про раціональне харчування

Їжа – це “пальне”, без якого організм не може функціонувати, вона дає нам енергію, котра забезпечує нормальну роботу організму, будування й оновлення всіх його структур. Треба усвідомлювати, що надлишок енергії так само небезпечний, як і її нестача.

13:43 13.02.2024

Зарахування до страхового стажу жінкам часу догляду за дитиною до трьох років.

До страхового стажу для обчислення пенсії зараховуються ті періоди, протягом яких особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій ніж мінімальний страховий внесок.

11:22 13.02.2024

Штормове попередження!

12.02.2024 о 08.18 від обласного центру з гідрометеорології отримано штормове  попередження:  “у  найближчі  1-2  години 12 лютого 2024 року по  області та м. Миколаєву очікується посилення південного  вітру 15-20 м/сек. Така погода збережіться до кінця доби. Перший рівень не-безпечності “жовтий”.

10:11 12.02.2024