Дата: від до Скинути

Що таке обов’язковий відсоток платежу при призначенні субсидії? Як він визначається?

Житлова субсидія призначається домогосподарствам за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальних норм і нормативів та розміром обов’язкового платежу, величина якого залежить від обов’язкового відсотка платежу.

08:20 06.07.2023

Переваги легальної зайнятості

Найефективнішим захистом ваших інтересів у сфері зайнятості та відносинах з роботодавцями є правова поінформованість.

08:19 06.07.2023

Штормове попередження!

Штормове попередження: - 05.07.2023 о 15.00 від облгідрометеоцентру отримано попередження: “ сьогодні, 05.07.2023, у найближчі 1-2 години зі збереженням до кінця доби в області та м. Миколаєві очікується гроза. І рівень небезпечності, жовтий.”

16:29 05.07.2023