Дата: від до Скинути

Інформація від Кривоозерського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області

Кривоозерське міжрайонне управління Головного управління Держспоживслужби в Миколаївській області надає рекомендаційні листи та пам'ятки для інформування, взаємодії та співпраці з фізичними особами, фізичними особами-підприємцями, власниками приватних домогосподарств, фермерськими домогосподарствами, товариствами обмеженої відповідальності, установами, організаціями, підприємствами для забезпечення реалізації державної політики щодо ефективного виконання законодавства в сферах безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, санітарного законодавства, санітарно та епідеміологічного благополуччя населення на адміністративній території Врадіївщини. Інформація надається згідно додатків.

09:19 08.02.2021

День пам'яті Героїв Крут

Сьогодні, 29 січня, в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

11:41 29.01.2021

День соборності України

22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

11:39 22.01.2021