Привітання з нагоди виходу на заслужений відпочинок

Сьогодні, 13.06.2023 року, селищний голова Микола Москаленко разом з заступником Іриною Гончаренко і начальником відділу освіти Оксаною Василишиною завітали до дитячого садочку «Калинонька» та привітали з виходом на заслужений відпочинок директора Врадіївського ЗДО «Калинонька» Ольгу Петрівну Максименко.

16:50 13.06.2023

Які державні податкові послуги доступні на Гіді?

Кожен, хто живе чи працює в Україні, повинен сплачувати податки. Однак часто люди просто не знають, куди звернутися, щоб, наприклад, оформити картку платника податків чи підтвердити статус податкового резидента України.

16:48 13.06.2023

Державна реєстрація потужностей операторів ринку є обов’язковою

Суб’єкт господарювання, який провадить діяльність з метою або без мети отримання прибутку та в управлінні якого перебувають потужності, на яких здійснюється виробництво, реалізація та/або обіг харчових продуктів та/або інших об’єктів санітарних заходів, і які відповідають за виконання вимог та законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів, є операторами ринку харчових продуктів.

14:02 13.06.2023

Профілактика запобігання виникнення хвороб тварин

Пошкодження Каховської ГЄС принесло підтоплення території Миколаївської області, виникли обставини. Ці обставини викликали техногенно-екологічну небезпеку та несуть значну соціальну й екологічну шкоду через масову загибель тварин, підтоплення населених пунктів, тваринницьких ферм, територій на яких розміщенні старі місця поховань тварин, в тому числі тих місць де загинули тварини від сибірки. Також відбулось підтоплення кладовищ, сміттєзвалищ, складів нафтопродуктів, міндобрив, що може негативно вплинути на здоров’я тварин та людей.

14:00 13.06.2023

Інструкція щодо порядку відновлення документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно

Повномасштабна збройна агресія Російської Федерації не лише завдає шкоди життю і здоровʼю населенню України, але й призводить до порушення майнових прав та інтересів громадян. Географія пошкодження та руйнування майна охоплює територію всієї держави.

11:30 13.06.2023

Увага! Відключення електроенергії!

До уваги жителів Врадіївської громади! Внаслідок ремонтних робіт 14 червня 2023 р. з 08:30 до 17:00 від електропостачання будуть відключені:

11:06 13.06.2023

Увага! Повідомлення RASFF (до відома операторів ринку, діяльність яких пов'язана обігом зазначеного харчового продукту)

Первомайським районним управлянням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від 06.06.2023 № 11.1.3-21/13046, щодо повідомлення RASFF № 2023.3251-fup2, стосовно виявлення хлорпірифосу у заморожених суцвіттях броколі, що експортувались з Польщі (постачальник: Prosto Frosto Sp. z o.o., Katowice) до України (отримувач: ПП «Здоровий продукт»,  м. Київ,).

10:45 13.06.2023

Оголошення!

Подільська дистанція колії повідомляє, що залізничний переїзд 89 км перегону Любашівка-Врадіївка (автомобільна дорога Миколаївська обл. О-150803 км+162 с.Сирово), буде закритий для руху автотранспорту з 08:00 год. 13 червня до 17:00 год. 15 червня 2023 року у зв'язку з виконанням робіт по ремонту колії з розбиранням переїзного настилу. Обїзд вищевказаного переїзду проводитиметься через залізничний переїзд 85км.

09:42 13.06.2023

Не вживайте рибу, яка загинула у наслідок падіння рівня води

Масовий мор риби почався на Дніпропетровщині внаслідок терористичного знищення росіянами Каховської ГЕС. Десятки тисяч риб залишилися на обмілілих водоймах. Така ж ситуація найближчими днями може розвинутися в інших постраждалих регіонах країни.

15:27 12.06.2023