Дата: від до Скинути

Зміни до Порядку подання та оформлення документів для призначення  (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “Про  загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”

Зміни до Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”

Постановою правління Пенсійного фонду України від 20.04.2023 № 21-1, яка набрала чинності 31.05.2023, внесено зміни до Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 № 22-1, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 27.12.2005 за № 1566/11846 (далі – Порядок № 22-1).

13:04 07.06.2023

Перелік документів для призначення дострокової пенсії за віком учасникам бойових дій

Коло осіб, які мають право на призначення дострокової пенсії за віком, зокрема, особи, які належать до учасників бойових дій, визначено п.4 ч.1 ст.115 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, чоловіки після досягнення 55 років, жінки - 50 років та за наявності страхового стажу не менше 25 років для чоловіків і не менше 20 років для жінок.

10:29 06.06.2023

Увага! Важлива інформація!

Подільська дистанція колії повідомляє, що залізничний переїзд 89 км перегону Любашівка-Врадіївка (автомобільна дорога Миколаївська обл. О-150803 км+162 с.Сирово), буде закритий для руху автотранспорту з 08:00 год. 07 червня до 17:00 год. 09 червня 2023 року у зв'язку з виконанням робіт по ремонту колії з розбиранням переїзного настилу. Обїзд вищевказаного переїзду проводитиметься через залізничний переїзд 85км.

10:28 06.06.2023

Оголошення!

Шановні врадіївчани та гості селища! Внасідок аварійної ситуації в оперативному порядку здійснюються ремонтні роботи системи водогону. Просимо вас з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і підтримати нас у складний момент відновлення водопостачання.

08:37 06.06.2023

Увага! Відключення електроенергії!

До уваги жителів смт Врадіївка! Внаслідок ремонтних робіт 07 червня 2023 р. з 08:00 до 17:00 від електропостачання у смт Врадіївка будуть відключені: вул. Травнева, вул. Гросула, вул. Академіка Амосова, вул. Армійська, вул. Аграрна, вул. Шевченка, вул. Героїв Врадіївщини, вул. Кооперативна, вул. С.Бандери (Толстого). АТ "Миколаївобленерго"

15:30 05.06.2023

Пожежонебезпечний період: правила поведінки

Коли температура повітря зашкалює, варто нагадати про правила поведінки у пожежонебезпечний період, яких повинні дотримуватись громадяни, аби запобігти виникненню пожеж.

15:28 05.06.2023