ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

- 06.04.2023 о 06.49  від обласного центру з гідрометеорології отримано штормове   попередження:   «у   найближчі   1-2 години по   області   та м. Миколаєву очікується посилення південно-східного вітру 15-20 м/сек.  Перший рівень небезпечності жовтий».

08:47 06.04.2023

Співчуття з приводу загибелі військовослужбовця - Пастушенка Валерія Івановича

Врадіївська селищна рада з сумом сповіщає про загибель нашого земляка та висловлює глибокі співчуття всім рідним і близьким загиблого військовослужбовця Збройних Сил України – Пастушенка Валерія Івановича, який залишався вірний військовій присязі, у бою за мирне майбутнє України, виявивши стійкість і мужність, загинув 29.03.2023р. при виконанні бойового завдання поблизу населеного пункту Григорівка Донецької області.

13:58 04.04.2023

Увага! Відключення електроенергії!

До уваги жителів смт Врадіївка! Внаслідок ремонтних робіт  06 квітня 2023 р. з 08:00 до 17:00 від електропостачання будуть відключені вул. Радісна, вул. О. Невського, вул. Івана Богуна, вул. П. Сагайдачного , вул.Леонова, вул. Б. Хмельницького  АТ "Миколаївобленерго".

13:57 04.04.2023