Дата: від до Скинути

4 червня - День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

4 червня - скорботна дата - День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Це одна з найбільших ран війни, адже життя втратили безневинні діти. Це маленькі українці, які мали жити та творити. Вони мали бути майбутнім України.

08:35 04.06.2023

Неймовірне святкування Дня захисту дітей у Врадіївці

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії, адже саме в дітях ми вбачаємо сенс свого життя, в них втілюємо свої мрії, задля них працюємо, творимо, живемо.

16:57 01.06.2023

Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

10:40 25.05.2023

Вступ на магістерську програму “Державне управління у сфері містобудівної діяльності”.

Необхідність вирішення в умовах воєнного стану комплексу нагальних проблем щодо відновлення інфраструктури, об’єктів цивільного та промислового будівництва населених пунктів України значно актуалізує потребу у кваліфікованих керівниках і службовцях, компетентних у питаннях державного та публічного управління, просторового планування і забудови територій.

13:50 23.05.2023