11 квітня - Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

11 квітня - Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Це пам'ятна дата, яка відзначається на честь події, яка мала місце 11 квітня 1945 року, коли в'язні концтабору у Бухенвальді почали інтернаціональне повстання проти гітлерівців і вийшли на волю.

08:35 11.04.2023

Співчуття з приводу загибелі військовослужбовця  - Хованець Володимира Володимировича

Співчуття з приводу загибелі військовослужбовця - Хованець Володимира Володимировича

Сповіщаємо з сумом, що Врадіївська громада втратила ще одного Героя — відважного воїна ЗСУ – Хованець Володимира Володимировича, котрий загинув 02.04.2023 року, захищаючи незалежність рідної України.

15:51 10.04.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету при Врадіївській селищній раді

Сьогодні, 10 квітня 2023 року, відбулося засідання виконавчого комітету при Врадіїській селищній раді під головуванням селищного голови Миколи Москаленка. В роботі взяли участь 12 членів виконкому. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади. По усім питанням членами виконкому було прийняті відповідні рішення.

14:19 10.04.2023

Від «коктейлів Молотова» до служби у бригаді «Лють»

Ось такий крутий шлях подолав Владислав Котляр з Полтавщини. До «Люті» Влад разом із друзями займався волонтерством, робив дитячі іграшки для евакуйованих дітей та коктейлі Молотова для відсічі окупантам. Завдяки йому блокпости ТРО Полтави отримали тисячі запальних сумішей.

13:30 10.04.2023

Увага! Відключення електроенергії!

До уваги жителів Врадіївської громади! Внаслідок ремонтних робіт 11 квітня 2023 р. з 08:00 до 17:00 від електропостачання будуть відключені

13:10 10.04.2023

Увага! Відключення електроенергії!

До уваги жителів Врадіївської громади! Внаслідок ремонтних робіт  10 квітня 2023 р. з 08:00 до 17:00 від електропостачання будуть відключені -  смт.Врадіївка: вул. Героїв Врадіївщини  вул. Івана Богуна вул. Аграрна вул. О.Невського вул. Леонова  вул. Грушевського  вул. І. Врадія вул. П.Сагайдачного   вул. Б. Хмельницького вул. Магістральна

08:40 07.04.2023

Історія ще однієї героїні з Міста Героїв

📌​​Історія ще однієї героїні з #МістаГероїв Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак у своєму телеграм-каналі розповів про жительку села Литвинівка, Димерської громади Київщини Юлію Кацімон.

10:01 06.04.2023