Дата: від до Скинути

Увага! Повідомлення RASFF (до відома операторів ринку, діяльність яких пов'язана обігом зазначеного харчового продукту)

Первомайським районним управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від 22.02.2023      № 11.1.3-21/3929, щодо повідомлення RASFF № 2023.0797-fup 7, стосовно виявлення перевищення допустимого рівня Кадмію у рисі для ризотто, що експортувався з Італії (виробник: Sapori Nostrani di Giorgio Turco, Italy; трейдер: WB Polska Sp. z o.o., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «БЮРО ВИН», м. Київ,01021).

15:40 28.02.2023

Обережно - сказ!

Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області попереджає, про встановлення випадку сказу лисиці, за адресою с. Новомиколаївське, Врадіївської ТГ, Первомайського району, Миколаївської області. Ця стаття має на меті попередити людину про небезпеку контакту з  безпритульними та дикими тваринами, які нерідко є носіями страшної інфекції. Що необхідно знати про сказ і як застерегтися населенню від нього?

09:07 28.02.2023

Первомайське районне управляння Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 08.02.2023 р. №2023.0841-fup 4, стосовно виявлення Listeria monocytogenes в сирах (Гаперон) з пастеризованого молока, що експортувались з Франції (виробник: SOCIETE LAITIERE DE VICHY, France; експортер: Thomas Export SA, France) до України (одержувач: ТзОВ «ТД Гурмандіз», м. Київ, 04080).

08:13 28.02.2023

Подяка Фонду "Тіни Кароль"

Після отримання актів прийому-передачі, які підтверджують документально передачу двох генераторів від Благодійного Фонду «Тіни Кароль» для Центру надання соціальних послуг Врадіївської селищної ради, директор Центру від свого імені та від імені врадіївської громади щиро дякує Благодійному Фонду за можливість безперебійно працювати під час відключення електроенергії. Один генератор переданий до стаціонарного відділення для тимчасового або постійного проживання, другий знаходиться в Центрі.

14:26 27.02.2023