Про протидію торгівлі людьми

Внаслідок російської агресії тисячі українців змушені були покинути Україну та вирушити за кордон у пошуках безпечного місця проживання. Жінки з дітьми на руках залишили свої домівки, у більшості випадків, не маючи при собі засобів для існування. У пошуках роботи та покращення соціального становища наші громадяни можуть стати жертвами злочину та постраждати від торгівлі людьми. Існують злочинні угрупування, які можуть скористатися уразливим становищем. Вони можуть обманом, шантажем або насильством обмежити свободу жертви та примусити до трудового або сексуального рабства.

14:15 02.03.2023

ФАО запрошує малих фермерів зареєструватися для отримання насіннєвого матеріалу

Інформуємо, що продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголошує про початок збору заявок на отримання насіння ярих культур (пшениця, ячмінь, горох) для підтримки малих фермерів у прифронтових областях у межах програми реагування Організації для України у 2023 році. Подати заявку на отримання підтримки у межах програми необхідно через Державний аграрний реєстр (ДАР).

09:38 02.03.2023

USAID надасть насіння соняшника та мінеральні добрива українським агровиробникам для підтримки продовольчої безпеки

Доводимо до Вашого відома, що з 01 березня 2023 року невеликі агровиробники зможуть отримати підтримку, у вигляді мінеральних добрив для ярих і озимих культур та посівного матеріалу соняшника завдяки проєкту, що впроваджується Програмою USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України.

09:27 02.03.2023

Оголошення!

5 березня о 9.00 у спортивному залі Врадіївського ліцею №1 відбудеться аматорський весняний турнір з футзалу.  До участі у турнірі запрошуються усі бажаючі команди. Ласкаво просимо!

09:46 01.03.2023