Місто Герой Бородянка. Тут народжується рішучість

Бородянка – найзруйнованіше місце Київщини. За 38 днів, проведених під російською окупацією, тихе селище міського типу перетворилося на суцільні руїни й біль: окупанти майже повністю розбили житлові будинки, дитячі майданчики, сади, школи, парки.

11:13 27.03.2023

Місто Героїв Гостомель. Тут народжується доблесть

«Колони бронетехніки російської армії з метою оточити Київ дійшли до міст і населених пунктів столичного регіону, завдавши там значних руйнувань і людських жертв», – так почалось повномасштабне вторгнення 9-ти річної війни на півночі країни зранку 24.02.2022. Зокрема цей день став початком боїв за Гостомельський аеропорт, також відомий як аеропорт «Антонов».

11:13 27.03.2023

Місто Героїв Ірпінь: Тут народжується хоробрість

В лютому 2022 року почалася історія боротьби і перемоги міста Ірпінь. Оборона Ірпеня тривала з 24 лютого по 28 березня 2022 року. За цей час бойових дій в місті постраждали 70% міської забудови – від житлових будинків до шкіл, садочків та інших інфраструктурних об'єктів. Наразі місто активно відновлюється.

11:11 27.03.2023

Громадянське суспільство України: сучасні практики та виклики розвитку

Консолідація демократії, незворотність проведення демократичних перетворень, симетричні та дієві відповіді на загрози безпеці країни, поступ у реформах щодо європейської інтеграції – усе це в Україні було б неможливим без розвитку та зміцнення громадянського су- спільства, підвищення інституційної спроможності неурядових орга- нізацій, активного впровадження волонтерських ініціатив.

14:15 24.03.2023

Характеристика громадських формувань як інститутів громадянського суспільства

Розвинуте громадянське суспільство це умова демократичного врядування, оскільки його наявність полегшує захист індивідуальних і громадських інтересів громадян, стримує узурпацію влади, забезпечує підзвітність влади суспільству.

14:13 22.03.2023

Оголошення!

З 22 березня 2023 року буде проводитись видача гуманітарної допомоги жителям Врадіївської територіальної громади, а саме - суха молочна суміш для годування дітей віком 6-12 місяців. При собі мати документ, підтверджуючий особу та свідоцтво про народження дитини. Звертайтесь до служби у справах дітей Врадіївської селищної ради за адресою смт Врадіївка вул.Незалежності,91 (ІІІ поверх, праве крило адмінбудівлі)

08:30 22.03.2023