Увага! Відключення електроенергії!

До уваги жителів Сирівського старостинського округу! Внаслідок поточного ремонту 17 березня 2023 р. з 08:00 до 17:00 від електропостачання будуть відключені: у с.Сирове: вул. Піщана, вул. Центральна, вул. Лісова, пров. Зоряний, вул. Миру, вул. Лугова, вул. Південна, вул. Перемоги, пров. Затишний, вул. Молодіжна, вул. Свободи, вул. Шевченка, вул. Польова, вул. Набережна, пров.Чумака у с. Болгарка: вул. Болгарка. АТ "Миколаївобленерго".

08:23 15.03.2023

Програма підтримки волонтерів Миколаєва та регіону

Ресурсний центр громадських ініціатив запускає Програму підтримки волонтерів Миколаєва та регіону, за якою волонтери отримують 100 стипендій на відновлення психічної стійкості та соціальної активності, зокрема на свою поточну волонтерську діяльність

15:09 13.03.2023

Про дотримання вимог санітарного законодавства у закладах краси

Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області нагадує, що знання вимог санітарного законодавства та їх дотримання допоможуть працівникам перукарень та салонів краси уникнути порушень та ризиків стати осередками хвороб людей.

09:29 13.03.2023

Увага! Відключення електроенергії!

До уваги жителів Сирівського старостинського округу! Внаслідок поточного ремонту 15 березня 2023 р. з 08:00 до 17:00 від електропостачання будуть відключені:

09:20 13.03.2023

Увага! Повідомлення RASFF (до відома операторів ринку, діяльність яких пов'язана обігом зазначеного харчового продукту)

Первомайським районним управлянням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від              02 березня 2023 року № 2023.1260-fup 4, стосовно виявлення норовірусу в устрицях (Crassostrea gigas), що експортувалися з Франції (виробник: Les jardins ostréicoles de tatihou, France; пакувальник: Friulpesca SRL, Italy) до України (одержувач: ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», м. Київ).

09:17 13.03.2023

Конкурс на реалізацію проектів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2023 році

Відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 № 1017, Міністерством молоді та спорту здійснюються Українсько-Польські обміни молоддю.

09:15 13.03.2023

Первомайським районним управлянням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 18 лютого 2023 року № 2023.1192, стосовно виявлення перевищення допустимого рівня Кадмію у замороженому міксі морепродуктів (виробник: Zejiang Zhoufu food Co. LTD, China), що експортувалися з Литовської Республіки (відправник: UAB «Plunges kooperatine prekyba», Lithuania) до України (одержувач: ТОВ «ВІЧУНАЙ-УКРАЇНА», м. Київ, 03110).

09:12 13.03.2023

Увага! Відключення електроенергії!

До уваги жителів сСирове! Внаслідок поточного ремонту 13 березня 2023 р. з 09:00 до 16:00 від електропостачання у с.Сирове будуть відключені вул. вул. Піщана, вул. Центральна, вул. Миру, пров. Затишний, вул. Лугова, вул. Південна, вул. Набережна, пров. Чумака. АТ "Миколаївобленерго".

16:03 10.03.2023

15:40 10.03.2023