Рік незламності. Разом до перемоги!

Минув рік, який змінив життя кожного українця. Змінив, але не зламав. Рік незламності: незламної волі та незламної країни. Рік непохитної віри в Україну і наш народ. Рік втрат і болю, що залишаться у пам‘яті та історії на всі наступні покоління українців. Вічна пам’ять і вічна Слава Героям, які полягли за незалежність України. Вічна пам’ять усім загиблим у війні українцям. 24 лютого - день тривалістю в рік. Ми не знаємо, скільки він триватиме ще. Але ми знаємо, що обов‘язково настане інший день - день нашої перемоги! Слава Українським Воїнам! Слава Україні! З повагою, Врадіївський селищний голова Микола МОСКАЛЕНКО

08:00 24.02.2023

Увага! Повідомлення RASFF (до відома операторів ринку, діяльність яких пов'язана обігом зазначеного харчового продукту)

Первомайським районним управлянням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській       області отримано лист Держпродспоживслужби від 20.02.2023 № 11.1.3-21/3631, щодо повідомлення RASFF № 2023.0925, стосовно виявлення неавторизованої речовини диметоат у лаймах, що експортувались з Бразилії (експортер: Brasfresh Importacao E Exportacao LTDA, Brazil; оптовик: Anaco Greeve International, Netherlands) до України (одержувач: ТзОВ «ТС ПЛЮС», м. Київ).

11:46 23.02.2023

Співчуття з приводу загибелі військовослужбовця  - Агатія Миколи Миколайовича

Співчуття з приводу загибелі військовослужбовця - Агатія Миколи Миколайовича

Врадіївська селищна рада висловлює глибокі співчуття всім рідним і близьким загиблого військовослужбовця – Агатія Миколи Миколайовича. Низький уклін та вічна пам'ять нашому воїну-захиснику…

14:40 22.02.2023

Попередження щодо виникнення водно-нітратної метгемоглобінемії у дітей віком до 3-х років та дорослих при використанні води з колодязів

Внаслідок воєнної агресії проти України в Миколаївській області склалася надзвичайна ситуація  щодо забезпечення населення питною водою гарантованої якості. Майже все населення Врадіївської селищної ради охоплене централізованим водопостачанням, разом з тим, на території селищної ради експлуатуються криниці   власного користування.

13:35 22.02.2023

Гвардія Наступу: Приєднуйся, час повертати своє! Підрозділ «Лють»

Головне бажання кожного українця – Перемога. Наразі кожен може зробити свій внесок у спільну справу та наблизити цей день долучившись до нового підрозділу «Лють». Це бригада Національної поліції України.

11:17 22.02.2023

Первомайським районним управлянням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від 20.02.2023 № 11.1.3-21/3630 «Щодо повідомлення RASFF № 2023.0198-fup 4», стосовно виявлення Salmonella enterica ser. Enteritidis у курячому м’ясі (ММО), що експортувалось з Польщі (виробник: Drobiowo.Pl Mariola Krysiak, Poland; постачальник: AMP Logistyka Sp. z o.o., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «ВІЗІЯ ТРЕЙД», м. Черкаси).

09:11 22.02.2023

Вітаємо з Ювілеєм!

ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ДМИТРА ВІКТОРОВИЧА ЦИХОНЮ – ДЕПУТАТА ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ!

08:16 22.02.2023