ОБЕРЕЖНО! ГРИП ПТИЦІ!

У сучасному світі грип є однією з небагатьох інфекцій які представляють серйозну загрозу для людства.

13:45 18.04.2024

Кабмін поновив компенсації за придбання сільгосптехніки вітчизняного виробництва. В Україні відновили дію урядової програми компенсацій аграріям 25% вартості придбаної техніки і обладнання вітчизняного виробництва.

14:03 16.04.2024

З травня 2024 року більшості українців, які отримують житлову субсидію, на неопалювальний сезон її буде призначено автоматично

Житлова субсидія призначається до дати закінчення опалювального сезону та розраховується з урахуванням тривалості опалювального сезону по 15 квітня включно. З травня житлові субсидії на неопалювальний сезон більшості одержувачів буде призначено автоматично до 30 квітня 2025 року (якщо не змінилися дані про майновий стан та/або склад домогосподарств).

12:11 16.04.2024

Сказ –  це небезпечне інфекційне захворювання спільне для тварин та людей

Сказ – це гостре інфекційне захворювання тварин та людини, спричинене нейротропним рабдовірусом, Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи. У разі зволікання з наданням квалфікованої медичної допомоги смерть неминуча.

11:31 16.04.2024

Що таке “Єдина ветеранська лінія”?

Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць. Її запущено командою Мінветеранів спільно з Червоним Хрестом України у тестовому режимі.

08:50 16.04.2024

В Україні працює єдиний онлайн-майданчик для українців, постраждалих внаслідок війни - Платформа допомоги врятованим

На платформі зібрана інформація про всі ключові перевірені сервіси фахової соціально-психологічної, юридичної, інформаційної підтримки під час війни.

16:31 15.04.2024

«Чому він загинув, а я живий»?

Коли людина втрачає когось із близьких або ж опиняється у ситуації, яка загрожує життю, і стає свідком смерті інших, у неї може сформуватися синдром вцілілого. Вона знецінює власний негативний досвід, відчуває сором та провину, позаяк вважає, що не доклала зусиль, аби врятувати життя.

16:28 15.04.2024

Що робити у разі радіаційної аварії?

В умовах війни важливо розуміти алгоритм дій у разі різних надзвичайних ситуацій. Одна з таких — радіаційна аварія. Радіаційне ураження може виникнути внаслідок зовнішнього опромінення, зовнішнього забруднення радіоактивними матеріалами, вдихання радіоактивних речовин, споживання забрудненої радіацією води чи продуктів, її проникнення через шкіру, або введенням радіологічних матеріалів у тканини організму.

16:24 15.04.2024