Слова, що відчуваються як турбота

Слова — це найпростіший спосіб підтримати людину, адже це «інструмент», який майже завжди з нами. Але разом з тим, він може бути і небезпечним. Адже навіть коли ми хочемо підтримати когось, ми не завжди знаємо як це зробити правильно і що саме сказати. Невдало підібраними словами можна поранити.

14:14 03.04.2024

Про дизельні генератори

Доводимо до відома, що Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки уряду Німеччини надасть дизельні генератори потужністю до 550 кВА виробникам сільськогосподарської продукції, які відіграють важливу роль у переробці та виготовлені основних продуктів харчування. В межах програми кожен відібраний агровиробник отримає дизель-генератор для забезпечення безперебійної роботи підприємства у разі відключення електроенергії чи інших енергетичних криз.

09:14 03.04.2024

Оголошення!

З метою забезпечення благоустрою, чистоти та порядку на території Врадіївської територіальної громади, створення умов, сприятливих для життєдіяльності мешканців, захисту довкілля, покращення санітарного стану в рамках акції «За чисте довкілля», інформуємо про проведення 12 квітня 2024 року Дня чистоти. Звертаємося до всіх мешканців громади із закликом, не залишатися осторонь та приєднатися 12 квітня 2024 року до заходів з благоустрою території селищної ради.

09:10 03.04.2024

Ціни на житлово-комунальні послуги та продукти харчування на контролі

Урядом відновлюються позапланові перевірки у сфері надання житлово-комунальних послуг. Відповідну постанову №261 ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 8 березня 2024 року, шляхом внесення змін до постанови №303 від 13.03.2022, яка встановлювала мораторій на проведення заходів державного контролю та ринкового нагляду в умовах воєнного стану.

09:09 03.04.2024

Щодо повідомлення RASFF № 2024.2121-fup4

Первомайським районним управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від 01.04.2024 №Вх-14.2.1/1393/24 щодо інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 27 березня 2024 року № 2024.2121-fup4 (далі - повідомлення RASFF).

08:34 03.04.2024

Битва зі спортивного орієнтування у Врадіївській громаді завершена! Визначили найкращих!

02 квітня 2024 року відбулися змагання зі спортивного орієнтування, які є частиною спортивного проєкту «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги». Спортивне орієнтування – це вид спорту, який поєднує в собі витривалість, стратегію та навички орієнтування на місцевості.

16:54 02.04.2024

Надання страхових виплат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та особам, які мають право на страхові виплати в разі смерті потерпілого

Законом України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” № 1105 від 23.09.1999 (із змінами, далі — Закон № 1105) встановлено, що щомісячні страхові виплати підлягають перерахуванню щороку, з 1 березня, на коефіцієнт, що враховує показники зростання споживчих цін та середньої заробітної плати (доходу) в Україні.

16:23 02.04.2024